![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzHPq5xoVwwDE00kSQS4UUuM3Ysj98O-gF8V57mtxIWFC0-yitYxqNQzdP-jPbgXz0zNOstO5ERjSswdMQcQOo3FaoDjzdl0RvJ7UoEj-YEpPS5bxm6yu140La95dVMXVsJkiyuzIA164/s400/smilesmiley.jpg)
Peugeot
O Γιώργος και η Μαρία γνωρίζονται, ερωτεύονται και μετά την πρώτη φορά που κάνουν σεξ κάθονται ξαπλωμένοι και συζητάνε: Θα σε λέω Ευα, λέει ο Γιώργος. Γιατί Ευα; τον ρωτάει η Μαρία.. Γιατί είσαι η πρώτη μου, της απαντάει Γιώργος. Ωραία και εγώ τότε θα σε λέω Peugeot, του λέει η Μαρία. Γιατί Peugeot; την ρωτάει. Γιατί είσαι ο 307ος!
Via
O Γιώργος και η Μαρία γνωρίζονται, ερωτεύονται και μετά την πρώτη φορά που κάνουν σεξ κάθονται ξαπλωμένοι και συζητάνε: Θα σε λέω Ευα, λέει ο Γιώργος. Γιατί Ευα; τον ρωτάει η Μαρία.. Γιατί είσαι η πρώτη μου, της απαντάει Γιώργος. Ωραία και εγώ τότε θα σε λέω Peugeot, του λέει η Μαρία. Γιατί Peugeot; την ρωτάει. Γιατί είσαι ο 307ος!
Via