![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDJEfPRmqBn-EyOn_NM6rEMIRXt1Bt4uOCiMoUbvU51UGyFUcOb7CAIKkikGA8r7yEiabRiqkx4bGmHe9mtsx_FA9UlcwiU9vOa0Lh0XRE3ont4JHQsItwtB2mVGo2s_SchgvmRm7sxOQ/s320/tromaktiko.jpg)
Η Τόνια Σωτηροπούλου πόζαρε ολόγυμνη...
για καλό σκοπό. Η ηθοποιός δεν δίστασε να πετάξει τα ρούχα της μπροστά στον φωτογραφικό φακό του «Down Town» Κύπρου για την νέα καμπάνια κατά του AIDS.
Η φωτογράφιση έγινε στην ταράτσα του σπιτιού της, στου Ψυρρή, που όπως θα δείτε, έχει θέα την Ακρόπολη. Φορώντας μόνο δύο βραχιόλια, η ηθοποιός φρόντισε να καλύψει τα επίμαχα σημεία με την πόζα της. Την φωτογραφία ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Πηγή
Via
Via
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNC3SpmvDEtLZukegVa0gL_hsgaFjgAIfCiMDxhY1YIVXq-JfKqrVzeM4YYdvLAchqdBuXAl8pJNKsYcHsiBTNdmJf7GBtLvxXkS7yEyk9cdmfvtiYOyI83PGVEuv-XSeZc8gmV0Jvfac/s640/tr.jpg)