![](http://4.bp.blogspot.com/-Ct2euSA4HK8/VSZNiB-YhUI/AAAAAAAJuSI/J0VtCOw06ys/s1600/%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CC%81%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF%2B2015-04-09%2C%2B12.59.28.png)
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ "ΒΗΜΑΤΟΔΟΤΗ"
Αντιγράφουμε λέξη προς λέξη τον σημερινό "Βηματοδότη" : "Με απόφαση του υπουργού Εσωτερικών Ν. Βούτση (φωτογραφία) αποσπάται στο υπουργικό γραφείο του η Αγγελική Παπάζογλου. Η Α. Παπάζογλου είναι... δημόσια υπάλληλος στο υπουργείο Εσωτερικών αλλά τυγχάνει να είναι και... σύζυγος του Ν. Βούτση. Το περίεργο σε όλη αυτή την απόσπαση είναι ότι μπορούσε ο υπουργός με μια απλή απόφασή του να διαθέσει εσωτερικά τη σύζυγό του στο γραφείο του αφού εργάζεται στο υπουργείο Εσωτερικών. Ποιος ο λόγος συνεπώς της απόσπασης; Δεν θέλω να πιστέψω
αυτά που λένε οι κακεντρεχείς, ότι δήθεν με την απόσπαση θα μπορεί η υπάλληλος-σύζυγος
να λαμβάνει και υπερωρίες... Οχι, επί Αριστεράς δεν γίνονται τέτοια πράγματα"!...
Via
Αντιγράφουμε λέξη προς λέξη τον σημερινό "Βηματοδότη" : "Με απόφαση του υπουργού Εσωτερικών Ν. Βούτση (φωτογραφία) αποσπάται στο υπουργικό γραφείο του η Αγγελική Παπάζογλου. Η Α. Παπάζογλου είναι... δημόσια υπάλληλος στο υπουργείο Εσωτερικών αλλά τυγχάνει να είναι και... σύζυγος του Ν. Βούτση. Το περίεργο σε όλη αυτή την απόσπαση είναι ότι μπορούσε ο υπουργός με μια απλή απόφασή του να διαθέσει εσωτερικά τη σύζυγό του στο γραφείο του αφού εργάζεται στο υπουργείο Εσωτερικών. Ποιος ο λόγος συνεπώς της απόσπασης; Δεν θέλω να πιστέψω
αυτά που λένε οι κακεντρεχείς, ότι δήθεν με την απόσπαση θα μπορεί η υπάλληλος-σύζυγος
να λαμβάνει και υπερωρίες... Οχι, επί Αριστεράς δεν γίνονται τέτοια πράγματα"!...
Via
Tags
Slider