![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIS27lF7xPwh4UC1JYX56pIcMrV7JZuufJRNuIOUGwI5l5egNtdfurOPffDwy_5Noxicpse5sRlWHeSCQMMkeneg19JWbSZFHkP1iQ6x_mPANNq_MLfbnz7MGWjOO5bice2bd9cxAr4dUA/s200/smileyCool.jpg)
Ήτανε τρεις μητέρες, η Βέρα, η Βίκυ και η Βούλα, και συζητούσαν
για το τι επάγγελμα θέλουν να ακολουθήσουν οι γιοι τους όταν μεγαλώσουν. Λέει η Βούλα: Θέλω ο γιος μου να γίνει γιατρός, για να γιατρεύει τους ανθρώπους. Λέει η Βίκυ: Θέλω ο γιος μου να γίνει επιστήμονας για να βρίσκει καινούργια φάρμακα για τους ανθρώπους. Λέει και η Βέρα: Θέλω ο γιος μου να γίνει ποδοσφαιριστής, για να βρίσκει ελεύθερο το πεδίο, να τρέχει να βάλει γκολ, να το βγάζει άουτ, και να φωνάζει όλο το γήπεδο: "Γ@..μω τη μάνα σου!"
Via
Tags
Slider