![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhAiZKgzTc8Jp8pz2Ka8ldElTloFGA23qADSi8RxmQRjyLI-aoYXNirj5p0SbgACaCGE3eEaORAkFgEgc6AunlS88H4LfyI-qqScx4Bd9DbGnm5XoSCvugAUcGJaYdXv7Asow-ZB8mhMvEl/s1600/spiralasteio.jpg)
Στον Παράδεισο!
Ήταν ο Αγιος Πέτρος και έλεγχε τους νεκρούς, για το που θα τους στείλει. Έρχεται ένας άντρας και τον ρωτάει : Τέκνο μου, με πόσες γυναίκες έχεις πάει; Με 4, απαντά αυτός. Στον Παράδεισο! λέει ο Αγιος Πέτρος.
Έρχεται ένας άλλος σκυφτός και λέει : Εγώ πήγα με 20, άγιε μου! Στον Παράδεισο! απαντά ο Αγιος Πέτρος.
Έρχεται κι ένας άλλος χαρούμενος : Εγώ γιε μου, με καμία. Ποτέ; Ποτέ. Στην Κόλαση! απαντάει ο Αγιος Πέτρος. Μα γιατί Αγιε μου; Εδώ συγχωρούμε τις αμαρτίες, τέκνο μου, όχι τις μαλακίες!!!
Via
Ήταν ο Αγιος Πέτρος και έλεγχε τους νεκρούς, για το που θα τους στείλει. Έρχεται ένας άντρας και τον ρωτάει : Τέκνο μου, με πόσες γυναίκες έχεις πάει; Με 4, απαντά αυτός. Στον Παράδεισο! λέει ο Αγιος Πέτρος.
Έρχεται ένας άλλος σκυφτός και λέει : Εγώ πήγα με 20, άγιε μου! Στον Παράδεισο! απαντά ο Αγιος Πέτρος.
Έρχεται κι ένας άλλος χαρούμενος : Εγώ γιε μου, με καμία. Ποτέ; Ποτέ. Στην Κόλαση! απαντάει ο Αγιος Πέτρος. Μα γιατί Αγιε μου; Εδώ συγχωρούμε τις αμαρτίες, τέκνο μου, όχι τις μαλακίες!!!
Via
Tags
Slider