![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3Hs5WWbfPMX4skRrROFicvPLFESG3zxU6c5qkZcIDhGTg7oyKn0MuNGy2OH8fmRWKs6uw1BhlkHxaeZpK-BY5Gb9NG6NcdcywCvCXiEUL7tdEzALg066r2snDGT-MTkGEQRrCIal8XWc/s320/tromaktiko2914.jpg)
Τα πιο ευτυχισμένα Χριστούγεννα της ζωής της ετοιμάζεται να ζήσει η Βίκυ Καγιά, καθώς θα περάσει τις ημέρες των γιορτών με τον άντρα της...
ζωής της φυσικά Ηλία Κρασσά, και την κορούλα της Μπιάνκα. Λίγο πριν μπει λοιπόν ο Δεκέμβριος η Βίκυ Καγιά στόλισε ένα εντυπωσιακό δέντρο και μας το έδειξε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Η αλήθεια είναι πως δεν περιμέναμε τίποτα λιγότερο από κάποια με την αισθητική της Βίκυς Καγιά. «Είμαστε έτοιμοι για τα Χριστούγεννα!» έγραψε η Βίκυ Καγιά στο σχόλιο που συνόδευε τη φωτογραφία της. Πηγή
Via
ζωής της φυσικά Ηλία Κρασσά, και την κορούλα της Μπιάνκα. Λίγο πριν μπει λοιπόν ο Δεκέμβριος η Βίκυ Καγιά στόλισε ένα εντυπωσιακό δέντρο και μας το έδειξε μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Η αλήθεια είναι πως δεν περιμέναμε τίποτα λιγότερο από κάποια με την αισθητική της Βίκυς Καγιά. «Είμαστε έτοιμοι για τα Χριστούγεννα!» έγραψε η Βίκυ Καγιά στο σχόλιο που συνόδευε τη φωτογραφία της. Πηγή
Via
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXjKArVGWI8tTMmihSDfqESfScAnMh3TdCCFZ-MivUaeEKa6jc4Vjmgfj3iK8xnoft2Ii3nSYHheI71uuH471Yi9S0ApzyVIBAJrPUsqKfQ4h188pQK2NqS1-Y2EfAucCB8z2ktN_u1to/s640/tromaktiko2913.jpg)