![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgsdGPEIJYsI5qo70lPWkg6IWGVo6doXHFP4ZAfuuxO1Vj_yeUGckCw3i4nf9IECc9lyXvJjuGrICJNUN1BhR4Qgc9ClJ4jDVyltFPdO_b4crttpOO6ZSA-udGRqBZ3Kg6NWWoCtE_VH_s/s640/2016-01-06_180418.png)
Δεν κατάφερε να πετύχει με το Σταυρό την...
πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων ο ιερέας, κατά τη διάρκεια του Αγιασμού των Υδάτων στο Κονταξοπούλειο Αθλητικό κέντρο του δήμου Ωραιοκάστρου. Με χιούμορ ο πατέρας Νικόλαος σχολίασε «Αυτό είναι ποντιακό ανέκδοτο, να το λετε».
Via
πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων ο ιερέας, κατά τη διάρκεια του Αγιασμού των Υδάτων στο Κονταξοπούλειο Αθλητικό κέντρο του δήμου Ωραιοκάστρου. Με χιούμορ ο πατέρας Νικόλαος σχολίασε «Αυτό είναι ποντιακό ανέκδοτο, να το λετε».
Via
Tags
Slider