![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTXitLtYGRtn52QhgmiWPIFLspSpOB-gFbMEtjF0ltLdEplqGf-sbYIjziFMYOvCNRoA1ul1G7WjOTGGeOdKFVKc-CzamgXgrjyL4BlH3-H65_p7yEfrOOng8IHTv6aH9I-T6DKLGqCOE/s320/tromaktiko8087.jpg)
Οι αναρτήσεις της άτυχης γυναίκας στο Facebook, πάντως...
είναι εύγλωττες των συναισθημάτων της: Η τελευταία της ανάρτηση στις 6 Νοεμβρίου έχει ως εξής: - Ψυχιατρείο εκεί; - Ναί! Στις 21 Οκτωβρίου είχε αναρτήσει την εξής σκέψη του Αϊνστάιν: «Είναι μια σκέψη που με βασανίζει διαρκώς: Τελικά εγώ είμαι ο τρελός ή όλοι οι άλλοι;» Κι όταν κάποιος σχολίασε «E είσαι ούφο!!!! Πραγματικάααααααααααααααααααααα», εκείνη είχε προειδοποιήσει:
«Εσυ στευ τιουντ κι θα δεις»... Και στις 12 Οκτωβρίου 2015:
Via
είναι εύγλωττες των συναισθημάτων της: Η τελευταία της ανάρτηση στις 6 Νοεμβρίου έχει ως εξής: - Ψυχιατρείο εκεί; - Ναί! Στις 21 Οκτωβρίου είχε αναρτήσει την εξής σκέψη του Αϊνστάιν: «Είναι μια σκέψη που με βασανίζει διαρκώς: Τελικά εγώ είμαι ο τρελός ή όλοι οι άλλοι;» Κι όταν κάποιος σχολίασε «E είσαι ούφο!!!! Πραγματικάααααααααααααααααααααα», εκείνη είχε προειδοποιήσει:
«Εσυ στευ τιουντ κι θα δεις»... Και στις 12 Οκτωβρίου 2015:
Via
Tags
Slider