![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgncYZ4ss_uKhqapvy9IJOTBD1_InTTijbPOe5jVixwC_WpqgWCUn-MSp9dGQz19eiLa9J8trs_kLfYfwDlAGbvUTcDsfW1YX914-1uj1ZixvpvToDgCT0SFdQOqkKN3uVpyM4kTnf6d6o/s400/pinakidawork.png)
Πώς απαντούν διάφοροι άνθρωποι σε καιρούς αναδουλειάς
όταν τους τεθεί η ερώτηση: Από δουλειά πώς πάει;
Μανάβης: Κολοκύθια
Αγρότης: Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι Ανθοπώλης: Μαρασμός στο επάγγελμα Υφασματέμπορος: Είμαι πανί με πανί Ψαράς: Ούτε λέπι Φαρμακοποιός: Με το σταγονόμετρο Ηλεκτρολόγος: Δε βλέπω φως Υδραυλικός: Μούφα η δουλειά Έμπορος χαλιών: Χάλια Κομμωτής: Τρίχες Ψιλικατζής: Ψιλοπράγματα Νεκροθάφτης: Ψόφια πράματα Βοθρατζής: Σκατά
Via
Μανάβης: Κολοκύθια
Αγρότης: Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι Ανθοπώλης: Μαρασμός στο επάγγελμα Υφασματέμπορος: Είμαι πανί με πανί Ψαράς: Ούτε λέπι Φαρμακοποιός: Με το σταγονόμετρο Ηλεκτρολόγος: Δε βλέπω φως Υδραυλικός: Μούφα η δουλειά Έμπορος χαλιών: Χάλια Κομμωτής: Τρίχες Ψιλικατζής: Ψιλοπράγματα Νεκροθάφτης: Ψόφια πράματα Βοθρατζής: Σκατά
Via
Tags
Slider