![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhMZ00gSr9vRXr-0g6viw5uSLTmFJ1nhyaJ_KcGY6DDvLtBZobjkxdcqoI5PKXVUnapAkbnAlorUiFp7pF-AoGzivE1SsrygcymMg0mgmhuyCjBmGCUI6QDRYN00c-9ZErVe0lUdjkvHBY/s1600/tromaktiko.png)
Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αγαπάει τη θάλασσα και δεν είναι λίγες οι φορές που οι φωτογράφοι την έχουν απαθανατίσει να βολτάρει με τον σκύλο της…Μάλιστα, η παρουσιάστρια φρόντισε να «ανεβάσει» στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία της με ολόσωμο μαγιό, αποκαλύπτοντας τις διαθέσεις της και το τι έχει να γίνει έτσι κι ανέβει 2-3 βαθμούς ακόμη η θερμοκρασία.«Δεν μπορώ να περιμένω για το καλοκαίρι», έγραψε η νεαρή παρουσιάστρια της εκπομπής «Σπίτι μου, σπιτάκι μου», αποσπώντας ιδιαίτερα κολακευτικά σχόλια τόσο για τη χυμώδη σιλουέτα της, όσο και για την παιχνιδιάρικη πόζα.
Via
Via
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjrBAmOJY-LeQrwfjG9AxTJ20JPoDLE-_Hc0iSSjpB_UM7d8h3kuegD4ZjTKpNld01BwuXg_7H0MMQJK_YaE8d__pqFaFQUQv1kigzi0K6xKdJ1gR-jc_BQltM4oa-aXbCrM36RE9zAqEo/s1600/tromaktiko.jpg)
Tags
Slider