![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEicCvgKGLcI4xjF2oDwu2vsgo0JDgkJGwiYrxRN2t1jbxLPVhe0YAlg5wzsFPXwPaX4bqDu1wCchR_SjsI4jhsngMhxKBkE3n-vq_De-TWfOA-KebM1Cy3M-3JoKvAyUnQcCrWaszYsgxA/s1600/tromaktiko.jpg)
Τι και αν έχει κρύο, η Ελένη Μενεγάκη βγήκε έξω με...
τις σαγιονάρες της! Η Ελένη είναι μία γυναίκα που φροντίζει τον εαυτό της και έτσι επισκέφτηκε κεντρικό κομμωτήριο στην περιοχή της Κηφισιάς, όπου και την εντόπισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! Όπως μπορείτε να δείτε η παρουσιάστρια πήγε με σαγιονάρες κι ας έχουμε Γενάρη μήνα. Μάλιστα όπως είχε πει και σε πρόσφατη συνέντευξή της «δεν είμαι διαφορετική από τη γυναίκα της διπλανής πόρτας» και η παρουσιάστρια το αποδεικνύει περίτρανα! Εύγε στην Ελένη!
Via
τις σαγιονάρες της! Η Ελένη είναι μία γυναίκα που φροντίζει τον εαυτό της και έτσι επισκέφτηκε κεντρικό κομμωτήριο στην περιοχή της Κηφισιάς, όπου και την εντόπισε ο φωτογραφικός φακός του περιοδικού ΟΚ! Όπως μπορείτε να δείτε η παρουσιάστρια πήγε με σαγιονάρες κι ας έχουμε Γενάρη μήνα. Μάλιστα όπως είχε πει και σε πρόσφατη συνέντευξή της «δεν είμαι διαφορετική από τη γυναίκα της διπλανής πόρτας» και η παρουσιάστρια το αποδεικνύει περίτρανα! Εύγε στην Ελένη!
Via
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjMNFkwINjTRiM_v8ahmx7MtoBuf8sHAs6DpzgExpYf7CiHlhI0t8rBtjTsdYU0sqHI54JV7_MMKZXcdH01oYKUo0gtfcCWFROjGig44XPAKo8ZmfiSiXIsmazZmwKD5svbMajuUQ7xjU4/s1600/tromaktiko.jpg)
Tags
Lifestyle