![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjvyOCUfFiwRJFbDfjoluUXqZKEqShN8tVhoDiL-ql7Gaj0CG1w7pF1YZ_W0KZARpRcd78TspcBBK-nJsaj7UJDq1DpyYlON5aYEisA7LiB2TLNysZZEboTcgz_72atog131yQr_qJCog/s1600/tromaktiko22499.jpg)
Εδώ και λίγο καιρό κυκλοφορούσαν φήμες πως η Demy και ο Άκης Πετρετζίκης, ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της εγχώριας...
showbiz, Δεν είναι πια μαζί αλλά οι ίδιοι δεν έχουν κάνει κάποια σχετική δήλωση. Αν δεν ήμουν ο Άκης, δεν θα είχα ποτέ τη δυνατότητα να γνωρίσω τη Δήμητρα. Θέλω να πιστεύω όμως ότι και ο Άκης από το Master Chef να μην ήμουν, αν γνώριζα κάπου τη Δήμητρα, η Δήμητρα θα επέλεγε να ήταν μαζί μου. Απ' την άλλη, είτε ήταν τραγουδίστρια η Δήμητρα είτε υπάλληλος σε γραφείο, εγώ πάλι θα ήθελα να ήμουν μαζί της» είχε δηλώσει ο γνωστό σεφ πριν δύο μήνες αλλά έχουν αλλάξει πολλά από τότε. Σύμφωνα με κάποιους από το κοντινό τους περιβάλλον, χώρισαν οριστικά και έχουν απομακρυνθεί ο ένας από τον άλλον και απ' ότι ακούγεται ο λόγος του χωρισμού είναι το φορτωμένο πρόγραμμα του Πετρετζίκη και ότι υπήρχαν υποψίες από την τραγουδίστριες πως... ξενοκοιτάει. Επίσης η Σταματίνα Τσιμτσιλή είχε πει στην εκπομπή της Happy Day πως ο Χάρης Λεμπιδάκης της μετέφερε ότι υπάρχει κρίση εδώ και τρεις βδομάδες, ο πρώτος τους μεγάλος καυγάς οδήγησε στο χωρισμό και δεν συζούν πια. Πηγή
Via
showbiz, Δεν είναι πια μαζί αλλά οι ίδιοι δεν έχουν κάνει κάποια σχετική δήλωση. Αν δεν ήμουν ο Άκης, δεν θα είχα ποτέ τη δυνατότητα να γνωρίσω τη Δήμητρα. Θέλω να πιστεύω όμως ότι και ο Άκης από το Master Chef να μην ήμουν, αν γνώριζα κάπου τη Δήμητρα, η Δήμητρα θα επέλεγε να ήταν μαζί μου. Απ' την άλλη, είτε ήταν τραγουδίστρια η Δήμητρα είτε υπάλληλος σε γραφείο, εγώ πάλι θα ήθελα να ήμουν μαζί της» είχε δηλώσει ο γνωστό σεφ πριν δύο μήνες αλλά έχουν αλλάξει πολλά από τότε. Σύμφωνα με κάποιους από το κοντινό τους περιβάλλον, χώρισαν οριστικά και έχουν απομακρυνθεί ο ένας από τον άλλον και απ' ότι ακούγεται ο λόγος του χωρισμού είναι το φορτωμένο πρόγραμμα του Πετρετζίκη και ότι υπήρχαν υποψίες από την τραγουδίστριες πως... ξενοκοιτάει. Επίσης η Σταματίνα Τσιμτσιλή είχε πει στην εκπομπή της Happy Day πως ο Χάρης Λεμπιδάκης της μετέφερε ότι υπάρχει κρίση εδώ και τρεις βδομάδες, ο πρώτος τους μεγάλος καυγάς οδήγησε στο χωρισμό και δεν συζούν πια. Πηγή
Via
Tags
Lifestyle